przebranie na imprezę z lat 80-tych

Impreza w stylu lat 80. – najlepsze przebrania!

Lata 80 były bardzo kolorowym czasem, co powinno być doskonale widoczne w przebraniach na imprezę w tym klimacie. W modzie z tego okresu odnaleźć można szaleństwo, power dressing i sportowe akcenty.

Kobiece przebranie z lat 80

Tworząc swój strój na imprezę tematyczną możesz postawić na marynarkę z szerokimi ramionami, najlepiej wypełnionymi poduszkami i jednoczesne podkreślenie wąskiej talii na przykład spodniami z wysokim stanem lub krótką obcisłą spódniczką. Dobrym dodatkiem będzie duża ilość mocnej biżuterii i buty na wysokim obcasie.

Wybierając przebranie na imprezę z lat 80-tych możesz również postawić na bardzie sportową stylizację i wybrać leginsy lub rajstopy w intensywnym, zdecydowanym kolorze, na które nałożysz body w kolorze kontrastującym. Dodaj do tego sportowe buty – jasne lub białe.

Stroje lata 80 sklep czy strych

Ikoną lat 80 jest również ortalionowy dres, koniecznie w co najmniej kilku kolorach to idealne rozwiązanie na strój nie tylko dla mężczyzn ale również kobiet i dzieci.

Jeśli zdecydujesz się jednak na sukienkę postaw na krój mini z głębokim dekoltem, najlepiej by fason był mocno opinający a kolor jak we wszystkich stylizacjach żywy i intensywny. Bardzo charakterystyczne dla tego czasu były również asymetryczne formy z dużymi kokardami i klamrami.

Nakrycia głowy na imprezę dla dorosłych

Kupując stroje na imprezy tematyczne dla dorosłych nie zapomnij o klimatycznym nakryciu głowy. Do stroju sportowego idealnym dodatkiem może być sportowa opaska na głowę koniecznie założona na burzę loków. Elegancką stylizację dobrze podkreśli czarny kapelusz i duże okrągłe okulary, najlepiej intensywnie kolorowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *