Dźwirzyno – noclegi i atrakcje

Standard

Warto zatrzymać się w miejscowości Dźwirzyno choćby na chwilę ze względu na plażę, port, Jezioro Resko Przymorskie czy też ścieżka zdrowia. Plaża jest piaszczysta i szeroka. Czysta woda, która tam się znajduje sprawia, że chętnie kąpią się tam turyści. Jezioro Resko Przymorskie zostało połączone z morzem kanałem, przy którym usytuowany jest port rybacki oraz przystań. Ścieżka zdrowia została specjalnie przygotowana dla amatorów aktywnego wypoczynku. Jest ona rozciągnięta wzdłuż morza w lasku sosnowym.

Zostając na dłużej warto skorzystać z oferty noclegowni w Dźwirzynie, m.in. obiektu Domu Wypoczynkowego Riwiera. Jest on usytuowany w miejscowości Dźwirzyno przy ulicy Ogrodowej 1. W ofercie obiektu znajduje się osiemdziesiąt pięć miejsc noclegowych. Dom Wypoczynkowy Riwiera oferuje dziesięć pokoi dwuosobowych, dziesięć pokoi trzyosobowych, osiem pokoi czteroosobowych oraz jeden pięcioosobowy pokój typu studio. Każdy z oferowanych pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną, czajnik bezprzewodowy oraz sprzęt plażowy. Większość pokoi, które oferuje obiekt posiada balkon. Cena za pobyt w pokoju dwuosobowym plasuje się od czterdziestu złotych do osiemdziesięciu złotych natomiast za pobyt w pokoju trzyosobowym zapłacimy od siedemdziesięciu pięciu złotych do stu dwudziestu złotych. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z oferty pokoju czteroosobowego to musimy przygotować się na wydatek od siedemdziesięciu pięciu złotych do stu dwudziestu złotych natomiast za pobyt w pokoju pięcioosobowym trzeba będzie zapłacić od dwustu osiemdziesięciu złotych do czterystu osiemdziesięciu złotych. W cenie noclegu z wyżywieniem znajduje się śniadanie oraz obiadokolacja. Właściciele akceptują obecność zwierząt po uprzednim uiszczeniu odpowiedniej opłaty, która wynosi piętnaście złotych za dobę pobytu każdego zwierzęcia. Goście mają do swojej dyspozycji również aneks kuchenny, bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci, grill a także kijki Nordic Walking. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt znajduje się bezpieczny, zamykany parking samochodowy. Parking ten jest płatny. Z myślą o najmłodszych został przygotowany plac zabaw. Ponadto do dyspozycji gości oddana została stołówka. Specjalnością obiektu jest kuchnia polska i tradycyjna. Atutem tego obiektu jest z pewnością bliska odległość do plaży czy morza.

Niezwykłe atrakcje turystyczne i przytulne noclegi w Dźwirzynie zadowolą z pewnością poszukiwaczy wakacyjnych wrażeń, jak i również osoby, które chcą na urlopie odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>