Dziecięca bawialnia Rozumkowo w Juracie

Standard

Mimo coraz większej popularności zagranicznych kurortów, nadal bardzo wiele osób decyduje się na rodzinne wczasy nad Bałtykiem. Do dyspozycji przyjezdnych pozostaje tu spora baza noclegowa, która wciąż się rozrasta. Część osób wybiera duże miejscowości turystyczne na Pomorzu, natomiast inni preferują mniejsze, bardziej zaciszne miasteczka, takie jak Jurata. Warto tutaj wybrać się wraz z dziećmi, z uwagi na szereg atrakcji dla najmłodszych w kurorcie. Ciekawostkę stanowi Bałtykarium z wieloma gatunkami zwierząt, oraz park linowy.

Dla maluchów świetną rozrywką okaże się także wizyta w bawialni Rozumkowo, zlokalizowanej nieopodal molo. Tutaj dzieciaki mogą pod opieką wykwalifikowanych animatorów miło spędzić czas, korzystając z fury zabawek i gier oraz biorąc udział w ciekawych warsztatach twórczych, które pozwalają im rozwijać swoją kreatywność i nabywać nowe umiejętności rękodzielnicze. Nieustającą popularnością cieszy się malowanie kolorowych wzorów na uśmiechniętych, dziecięcych buziach. Scrap-booking, który od lat dostarcza sporo zabawy swoim zwolennikom, również wśród najmłodszych zdobywa sobie poważanie. Na jednym z warsztatów w Rozumkowie dzieciaki mogą w tej właśnie technice wykonać pocztówkę znad morza, wyklejając ją prawdziwym piaskiem, muszelkami, patyczkami itp.

Podczas warsztatu cyrkowego z kolei maluchy wykonają narzędzia do żonglerki, a następnie pod opieką instruktora będą uczyć się tej trudnej sztuki, świetnie się przy tym bawiąc. Warsztaty artystyczne nauczą pociechy, jak wykonać zabawne zwierzątka za pomocą różnych technik rękodzielniczych. Figurki powstaną zarówno z papieru składanego w technice origami, masy papierowej formowanej przez małych artystów, jak i długich, dmuchanych baloników, sprytnie skręcanych i wiązanych w niezwykłe formy.

W Rozumkowie nie brak także konsoli do gier Nintendo Wii oraz zawsze popularnych piłkarzyków. Warto tu zajrzeć z dzieciakami szczególnie podczas gorszej pogody, która nie pozwala na korzystanie z plaży. Najlepiej do bawialni wybrać się po południu lub pod wieczór tak, aby załapać się na jeden z kreatywnych warsztatów. Na pewno warto przybyć tu na kilka dni i zarezerwować noclegi. Jurata jest bowiem miejscowością, w której na pociechy czeka moc atrakcji. Wizyta w bawialni Rozumkowo dostarczy maluchom sporo radości i pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia.

One thought on “Dziecięca bawialnia Rozumkowo w Juracie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>